Pracujemy na

Kamera przeznaczona dla użytkowników profesjonalnych, idealna dla małych i średnich firm. Doskonale odzwierciedla obraz nawet przy słabym oświetleniu. Jedna z pierwszych kamer zapisująca materiał na kartach SD, gwarantuje kompatybilność ze standardami powszechnie akceptowanymi.

 

Panasonic AG-HMC151

 

Panasonic AG-HMC151 to pierwsza kamera z linii pro-video, która wykorzystuje karty pamięci SD/SDHC, jako nośnik zapisu. Urządzenie umożliwia rejestrację materiału video w czterech różnych trybach kompresji w rozdzielczości HD. Kamera wyposażona została w trzy nowej generacji 1/3 calowe 16:9 progresywne sensory typu CCD co w połączeniu z wysokowydajnym kodowaniem DSP i 14 bitowym przetwarzaniem obrazu oferuje jakość dostępną dotychczas w wyższej klasie sprzętu.

 

Lampa Akurat Lightning LED

 

Lampa LL160d świeci światłem dziennym, a kąt wiązki światła wynosi 60 stopni. Przystosowana do pracy z niemal każdą kamerą. Podstawowe akcesorium dla profesjonanych operatorów.

 

 

Zestaw Stablizacji Obrazu Flycam 5000 przeznaczony jest do realizacji stabilnych i płynnych ujęć filmowych.

 

Mikrofon Audio-Technica Pro 37

 

Mikrofon Audio-Technica Pro 37 idealny do nagrywania gitary akustycznej, pianina, wokalu lub jako overhead.

 

Final Cut Studio

 

Final Cut Studio
Nowy program Final Cut Studio udostępnia wiele funkcji, które przenoszą sztukę i technikę filmową na wyższy poziom. Nowatorskie rozwiązania umożliwiają szybsze działanie, skuteczniejszą współpracę i gwarantują fantastyczne rezultaty.

Final Cut Studio zawiera:

 

             Certfyfikat FInal Cut Pro

Posiadamy certyfikat wydany przez firmę Apple - producenta oprogramowania"Final Cut Pro" potwierdzający nasze umiejętności w montażu i obróbce wideo.

iMac 24

 

iMac24 - 24-calowy ekran o rozdzielczości 1920×1200, wyświetla obraz w standardzie 1080p w jego oryginalnej jakości. Procesor Intel Core 2 Duo, 4GB RAM, to profesjonalne narzędzie pracy.